Епископ Јеротеј богослужио у Мачванском Причиновићу
Његово Преосвештенство Епископ шабачки г. Јеротеј је служио 21. јуна 2026. године, у трећу недељу по Педесетници, свету Литургију у храму Светог великомученика Георгија у Мачванском Причиновићу.
По благослову архијереја, евхаристијску беседу је произнео протојереј-ставрофор Драгиша Стефановић, архијерејски намесник први шабачки.
На крају свете Литургије, епископ Јеротеј се обратио присутнима и честитао празник.



Извор, фото: Епархија шабачка
Категорије:
Српска црква
Вести