Недеља трећа по Духовима у Карловцу

23-06-2026 11:27:25
1 минута

Дана 21. јуна 2026. године, у недељу трећу по Духовима, Његово Високопреосвештенство Архиепископ горњокарловачки господин Герасим служио је Свету Архијерејску Литургију у храму Светог Оца Николаја Мирликијског у Карловцу.

Високопреосвећеном Архиепископу саслуживали су: протопрезвитер Саша Лончина, презвитерДушко Живанић и јерођакон Гедеон (Врањеш).

По завршетку евхаристијског сабрања, пригодном бесједом, вјерницима се обратио Владика Герасим.

 

 

 

 

 

 

 

 

Извор, фото: Епархија горњокарловачка

Категорије: Српска црква Вести