Епископ шабачки г. Јеротеј на отварању изложбе „Ја сам феникс и увек се враћам” Милоша Шобајића.
24-04-2026 09:43:57
1
минута
Преосвећени Епископ шабачки г. Јеротеј је присуствовао 22. априла 2026. године у Галерији Културног центра Шабац отварању изложбе „Ја сам феникс и увек се враћам” Милоша Шобајића.
Изложба се може погледати у Галерији Културног центра Шабац у периоду 22. априла – 8. маја 2026. године.



Извор, фото: Епархија шабачка
Категорије:
Српска црква
Вести
Тагс:
Епархија шабачка
ПРЕПОРУЧУЈЕМО
-
Слободан Владушић: Размишљања над Часним Појасом
June 18, 2026 -
Света архијерејска литургија у Пакрацу
June 17, 2026