Субота трећа по Пасхи у Саборном храму Светог Саве у Лондону
У суботу трећу по Пасхи, 2. маја 2026. године, у Саборном храму Светог Саве у Лондону служена је Света Архијерејска Литургија којом је началствовао Његово Преосвештенство Епископ лондонски и великобританско-ирски Г. Нектарије. Епископу су саслуживали: протојереја-ставрофор Драган Лазић, ђакон Филип Миливојевић, ипођакони: Симон Тингли и Синиша Мацакања. За певницом је појао чтец Стефан Лазовић.



Извор, фото: Епархија британско-ирска
Категорије:
Српска црква
Вести